Bir işitme cihazından daha fazlası

CMR İşitme merkezi, her müşterinin isteklerinin ve beklentilerinin tam potansiyelini gerçekleştirmesi gerektiğine inanıyor ve her adımda onlarla birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için en önemli şey, her bir müşteriyle kurabildiğimiz ilişkilerdir. Nasıl yaptığımıza bir göz atın.

Ücretsiz ömür boyu hizmet

İşitme cihazlarınıza birlikte ne kadar iyi bakarsak, onlar size o kadar iyi bakacaktır. Bu nedenle müşterilerimize ömür boyu ücretsiz servis ve temizlik ve kontroller, ayarlamalar, onarımlar ve yıllık işitme testleri dahil olmak üzere bakım ve kontrol sunuyoruz . İşitme cihazlarınızın size ayak uydurması önemlidir ve size mümkün olan en iyi hizmeti ve deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

2 yıllık garanti

İşitme cihazları bir yatırımdır ve hak ettiğiniz deneyimi yaşamanızı sağlamaya kararlıyız. Bu nedenle , işitme cihazlarında her işitme cihazı için 2 yıllık garanti sunuyoruz. Cihazınızın istediğiniz şekilde çalışmasını sağlamak için gereken küçük onarımlar için endişelenmenize gerek kalmayacak.

Lisanslı ve eğitimli profesyoneller

İşitme uzmanlarımız , burada sizin için yolun her adımında yanınızda olacaktır. Amacımız, müşterilerimizin bilgili ve son derece eğitimli işitme uzmanlarımızdan en iyi işitme sağlığı hizmetini ve müşteri hizmetini almasını sağlamaktır. Bu nedenle , üniversitenin odyoloji bölümünden mezun işinde son derece bilgili kişiler ile çalışmaktayız.

Lider dijital teknoloji

İşitme çözümleri zaman içinde önemli ölçüde değişti ve son birkaç on yılda önemli ölçüde gelişti. CMR işitme merkezi dünyanın en popüler işitme cihazlarını sizilere sunmaktan gurur duymaktadır. Cihazlarımız neredeyse görünmezden süper güce kadar çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Hedefimiz, yaşam tarzınıza kusursuz bir şekilde uyan çözümü bulmaktır.

Güven Herşeydir

Amacımız, sizlere seslerin rengini tekrar hissetmenizi sağlamaktır. Birinin yıllardır ilk kez kuş cıvıltılarını duymasını ya da torununun kulağına sırları fısıldadığını görmeyi seviyoruz. Bu bize bugün ve gelecek yıllarda üstün işitme sağlığı hizmeti sunmamızı sağlayacak şeydir.

Yerel olarak sahip olunan ve işletilen

CMR İşitme, merkezi Ankara da bulunan ve Ankara içine yayılmaya çalışan bir organizasyondur. Amacımız sizlere en iyi hizmeti sunmaktır. Bizlerle her konuda kolaylıkla ve samimiyetle irtibata geçebilirsiniz

Mükemmelliğe bağlılık

CMR İşitme,  yolun her adımında yanınızda. 20 yılı aşkın süredir, insanların daha iyi işitme yoluyla sevdikleri insanlarla en iyi hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmayı misyonumuz haline getirdik. Merkezlerimizde aynı yüksek düzeyde özen ve saygı ile muamele göreceksiniz.

İLETİŞİM

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +