İşitme Cihazlarını Keşfedin

Kanal İçi İşitme Cihazları

Yaklaştır

Markaları gör

Bu işitme cihazları, herhangi bir işitme cihazı stilinin en görünmez olanıdır

CMR işitme hakkında

Özgürce Bağlanmanın
Keyfini yaşayın

Kanal İçi İşitme Cihazları

Markaları gör

Bu işitme cihazları, herhangi bir işitme cihazı stilinin en görünmez olanıdır

CMR işitme hakkında

Özgürce Bağlanmanın
Keyfini yaşayın

Uzaklaştır

Kulak İçi İşitme Cihazları

Yaklaştır

Markaları gör

Bu işitme cihazları, herhangi bir işitme cihazı stilinin en görünmez olanıdır

CMR işitme hakkında

Neredeyse Görünmez

Kulak İçi İşitme Cihazları

Markaları gör

Bu işitme cihazları, herhangi bir işitme cihazı stilinin en görünmez olanıdır

CMR işitme hakkında

Neredeyse Görünmez

Uzaklaştır

Gizli ve neredeyse görünmez işitme çözümleri

Bu tip işitme cihazları iki farklı kategoride sınıflandırılır. Birincisi tamamen kanal içine yerleştirilen ve kullanıcıya özel olarak tasarlanan tek parçadan oluşan oldukça küçük bir modülden oluşur. Diğeri de kulak arkasına yerleşen küçük bir aparatın ince bir tel (iletim kablosu) ile kanal içine yerleştirilen hoparlör yardımı ile sesleri ileten bir aparattan oluşan işitme cihazlarıdır.

Kıskandıracak Tasarımlar

Üstün Özellikler

İşitme cihazlarımız neredeyse fark edilmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Çoklu kanal sistemi sayesinde Gürültü Baskılama, Konuşmayı ön plana çıkarma, sese yönelme vb. bir çok özeliği küçücük bir modülde size sunmaktadır. Başkaları cihazınızı fark etmez iken sizde onların varlığını unutacaksınız.

Kıskandıracak Tasarımlar

İleri Teknoloji

En son ileri teknoloji ile üretilen küçük ama güçlü işitme cihazlarımız, yönlü mikrofonlar, bluetooth bağlantısı, gürültü baskılama ve geri bildirim iptali gibi gelişmiş özellikler sayesinde yoğun yaşamınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Kıskandıracak Tasarımlar

Özel Uyum

Bluetooth özellikli birçok cihaz, aşağıdakiler dahil olmak üzere Bluetooth işitme cihazınızla senkronize edilebilir;

Küçük işitme cihazlarımızın çoğu, özel kulak materyalleri kullanılarak kulaklarınız için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede üstün bir uyum sağlar ve onları son derece konforlu hale getirir. Tıpkı herkes gibi, orada olduklarını siz bile bilemezsiniz. Eğer isterseniz Titanyum kullanılarak üretilen bir dış kılıfla hem oldukça küçük hem dayanaklı hem de anti alerjik bir işitme cihazına sahip olabilirsiniz.

Kanal İçi Modeller

Kulak kanalın ölçüsü alınarak kişiye özel üretilen ve son derece üstün bir teknolojiye sahip olan işitme cihazlarıdır.

  • IIC En dip kanal içi işitme cihazları: Farklı materyaller veya özel yöntemler ile kulak kanalına yakın mesafeye yerleştirilen normal kanal içi işitme cihazlarından yaklaşık %30 daha küçük üretilebilen oldukça güçlü işitme cihazlarıdır.
  • CIC Kanal İçi cihazlar : Kulak kanalının ölçüsü alınarak kişiye özel üretilen işitme cihazlarıdır. IIC cihazlardan önce yıllarca cihazlarının görünmesini istemeyen insanlara kolaylıklar sunmuştur.
  • ITC Kulak içi cihazlar Kanal içi cihazlardan daha büyük üretilen karşıdan belli olmaz iken kulak kanlına bakılınca görünen işitme cihazlarıdır. Büyük üretilmesi sayesinde ileri derecede ki kayıplara yeterli kazanç sağlarken büyük pili syesinde pili kolayca değiştirme bluetooth ve yönlü mikrofon teknolojileri kullana bilme imkanı sağlanmaktadır.

Kulak Arkası Modeller

İleri Teknoloji, Kolay Kullanım, Birbirinden Şık Tasarımlar

İşitme cihazı kullanıcılarının % 50 sinin son on yılda en çok tercih ettiği işitme cihazı modelidir. Özel bir tasarımla küçük olarak üretilen bu tip cihazları kulak arkasında olsa bile fark edilmesi oldukça zordur.

Farklı tiplerde üretilen bu cihazları işitme cihazı üreticilerin bugüne kadar ürettikleri her türlü teknolojiye sahiptir. Yönlü mikrofon, Telefon ve TV ye bağlanma, eller serbest özelliği, Gürültü baskılma, arka plan gürültülerini azaltma ve sarj edilebilme vb özellikleri sayesinde en zorlu ortamlarda bile size keyifli bir dinleme ortamı sunmaktadır.

  • RIC Hoparlör Kanal İçi Modeller: Bu tip modeller kulağın arkasına saklanabilen küçük bir modül ve kulağın içine yerleştirilen hoparlör sayesinde sesler kulak kanlınıza iletilmektedir. Hafif tasarımı minik ve rahatsız etmeyen yapısı ile işitme cihazı takmaya kolaylıkla alışır. Üstün teknolojisi ile cihaz kullanmaktan keyif alırsınız.

RIC İşitme Cihazlarının Faydaları

Seslere Odaklanın !

İşitme cihazları genel olarak sesleri yükselttikleri için çevredeki tüm seller artmaktadır. Bu durum işitme cihazı kullanıcıları için büyük bir şikayet söz konusu oluşturmaktaydı.

Hiç yüksek bir konserde veya bir restoranda sohbet etmeye çalıştınız ve duymak için mücadele ettiniz mi? Bu tür yerler aşırı arka plan gürültüsünün konuşmayı anlamayı normal işiten insanlar için bile nasıl zorlaştıra bileceğine iyi bir örnektir. İşitme kaybı olanlar için, sessiz ortamlarda bile kelimeleri anlamak zor iken, gürültülü ve kalabalık ortamlarda oluşan, dikkat dağıtıcı sellerin varlığında konuşmaları anlamaları nerdeyse imkansız hale gelmektedir. Bu durum o tür ortamlardan uzaklaşmaya neden bile olmaktadır. İşitme cihazında kullanılan yönlü mikrofon teknolojisi sayesinde arka plan gürültüleri azaltılarak konuşma sesleri ön plana çıkartılabilmektedir. Bu sayede her türlü komplike ortamlarda işitme cihazınınız keyifle takabilir. Kelimeleri gürültüden ayırabilirsiniz.

Varlığını Hissetmeden keyifle takın!

İşitme cihazını uyku haricinde bütün gün takıyorsunuz. Bu durumda cihazınız sizi rahatsız etmemeli varlığını bile unutmanızı sağlamalıdır. Çeşitli stillerde üretilen bu tür cihazlar size bu durumu kolayca sağlayacaktır. Takması kolay olan hafif tasarımları sayesinde aman unutup da duşa girmeyin! Girseniz de sorun etmeyin IP68 oranı su geçirmezlik sağlamaktadır.

Gürültüyü Azaltın

İşitme kaybı, gürültülü ortamları çok rahatsız edici olabileceğinden, gürültülü ortamlarda bulunmayı genellikle zorlaştırmaktadır. Peki, işitme cihazları bu sorunu çözmek için nasıl çalışır? Cihazlarda bulunan, gürültü azaltma yazılımı yüksek ve hoş olmayan seslerin kesilmesine yardımcı olur. Yönlü mikrofonlara benzer şekilde, bu teknoloji konuşma yorumunu geliştirerek insanların söylediklerini duymayı ve rahatsız edici arka plan gürültüsünü görmezden gelmeyi kolaylaştırır. Araştırmalar, Gürültü Baskılama sistemlerinin gürültü toleransını ve konuşma alımını iyileştirmeye yardımcı olduğunu ve aynı zamanda dinleme çabasını, dinleme konforunu, konuşma netliğini ve genel ses kalitesini kolaylaştırdığını göstermektedir. Bazı durumlarda, arka plan gürültüsünün bir parçası olan konuşmayı dinlerken harcanan enerjiyi de azaltabilir. Bu özellik, işitme cihazı kullanıcılarının bir konumun çevresel gürültüsünden bağımsız olarak kendilerini rahat hissetmelerine yardımcı olur. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi nereye götürürse götürsün, bir ortamdan diğerine rahatsız olmadan kolayca geçebilirsiniz.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +