Dinleme deneyiminizi kolaylaştıracak teknoloji

CMR İşitme Merkezi cihazlarınızın Bluetooth® teknolojisi ile yıllarca sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve ek ihtiyaçlarınızın doğrultusunda sizlere daha iyi anlama ve duyma yeteneği kazandırabilecek işitme cihazı aksesuarları sunar. Uzmanlarımızdan işitme cihazının yetersiz kaldığı durumlarda daha iyi çözümler oluşturabilecek aksesuarlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Harici Mikrofonlar

İşitme cihazı kullanan bireyler için genelikle uzaktan konuşulanları anlamak zordur. Kalabalık ortamlar ve uzaktan yapılan konuşmalar konuşmanın algılanmasını güçleştirebilir. Bu yüzden ROGER gibi sesleri toplayan ek aksesuarlar hakkında uzmanlarımızdan bilgi alabilirisiniz.

Şarj Cihazı

Tamamen şarj edilebilir lityum iyon işitme cihazlarımız için kompakt ve taşınabilir şarj cihazı. Tüm gün kullanım için hızlı şarj veya tam şarj sunar. İşitme cihazlarını içeri bırakın ve gerisini şarj cihazı halleder.

TV Aktarıcısı

Televizyondan veya diğer ses kaynaklarından doğrudan işitme cihazlarınıza doğrudan gelen yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın. TV aktarıcısı aynı anda birden fazla kullanıcıya bağlanır ve ses seviyesini kişisel olarak kendi tercihlerinize göre ayarlayabilirsiniz.

FM Sistemleri

Özelikle okul dönemlerinde çocuklarımızın öğretmeni takibi gerçekten zordur. Öğretmene verilecek bir verici ile öğretmenin konuşmalarını doğrudan işitme cihazına aktaran bu sistem sayesinde çocuklarımızın öğrenimini sorunsuz biçimde gelişecektir. Aynı zamanda özel eğitim sürecinde öğrenme kolaylığı sağlayan bu sistem sayesinde yaşıtlarını yakalaması çok daha kolay olacaktır.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +