İşitme cihazlarınız ve işitme sağlığınız için rutin bakımlardan yararlanın

CMR işitme olarak her adımınızda sizinle olacağımıza söz veriyoruz. Cihazınızın düzgün çalışması ve hayatı dolu dolu yaşamanıza izin vermesi bizim için son derece önemlidir. Bu nedenle garanti süresince yapılacak rütin bakım ve uygulamaları ücretsiz olarak yapıyoruz. Her bir müşterimizi yılda ortalama 4-5  kez görmeyi sağlıyoruz. En iyi bölüm: bu hizmet ve bakım, işitme cihazlarınızın orijinal fiyatına dahildir .

İşitme cihazı sonrası hizmetlerimiz

CMR İşitme olarak her durumda sizin yanınızdayız. İşitme merkezlerimizden aldığınız her cihazın arkasındayız. Sizlerin her koşulda işitme cihazınınızdan maksimum faydayı sağalayacak bilgi ve birikime sahibiz. İşitme cihazı kullanmaktan korkmayın göreceksiniz ki seslerin en güzel haliyle kulaklarınızda gezindiğini farkedeceksiniz. Bizlere her konuda ulaşmaktan çekinmeyin. Aşağıda size sunduğumuz hizmetleri görebilirsiniz.

Altı ayda bir yaptığınız temizlik ve kontroller, işitme cihazlarınızın düzgün çalışmasını sağlamak için son derece önemlidir. İçerirler:

  • Düzgün çalışma için tüm işitme cihazı bileşenlerinin testi
  • Her işitme cihazının kapsamlı bir temizliği
  • İşitme cihazlarınızın doğru oturup oturmadığını kontrol edin
  • Takma programınızın ve dinleme deneyiminizin bir incelemesi
  • Kulak kiri oluşumunu kontrol etmek için kulak muayenesi
  • Cihaz ve kullanım hakkında bilgilendirme

Temizlik ve kontrolleriniz için geldiğinizde, işitme testlerinizi ve işitme cihazı ayarlarının  tam olarak kontrolünü sağlayacağız. Bu kontrollerin dışında, 2 yıllık garantimiz kapsamındaki gerekli onarımlar için işitme cihazlarınızı her zaman işitme cihazı merkezinize getirebilirsiniz .

İşitme cihazlarını takmaya başladıktan sonra bile işitme duyunuzun değişmeye devam etmesi şaşırtıcı olmamalıdır. Bu nedenle sizi yılda bir kez yıllık işitme testiniz için de görüyoruz. İşitme duyunuz gerçekten değiştiyse, işitme cihazlarınızın size ayak uydurması için gerekli ayarlamaları yapacağız.

CMR İşitme için, işitme cihazlarınızın düzgün çalışması için çok önemlidir. Merkezimizden aldığınız hizmette her hangi kusur bulursanız. Lütfen bize ulaşın.

Takip bakımının önemi

Gözlerinizi yıllık olarak kontrol ettirdiğiniz gibi, işitme cihazlarınızın mevcut işitme ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olmak için işitme durumunuzu düzenli olarak değerlendirmek de önemlidir. Bu ziyaretler sırasında, işitme cihazlarınızı da temizleyeceğiz ve düzgün çalıştıklarından emin olmak ve gerekli ayarlamaları yapmak için işlevsel analizler yapacağız. İşitme cihazlarınız beklediğiniz şekilde çalışmıyorsa, onu işitme sağlığı uzmanınızın dikkatine sunmak sizin sorumluluğunuzdadır, böylece gerekli değişiklikler yapılabilir. Düzenli ziyaretler, sizinle bizim aramızdaki iletişim hattını açık tutacaktır.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +