İşitme Cihazı kişiye özel ayarlanır.

REM (Gerçek Kulak Ölçümleri) Uygulaması, işitme cihazları ortalama bir işitme kanal hacmine göre ayarlanır. Oysa her bireyin kanal hacmi farklıdır. Bu kanal hacminin pik yaptığı noktaları bulmak ve ona göre ayar yapmak önemlidir. CMR işitme merkezi her hastaya REM ölçümleri yaparak kişiye özgü en doğru ayarı size sağlamakla övünür.

Size Özgü Ayarlar

  • İşitme cihazınız size özgü ve ihtiyaçlarınıza göre farklı dinleme programlar yüklenerek ayarlanır.
  • İşitme kaybı olan bireyler az duymaya alışmıştır. İhtiyacı olan ses miktarını birden verdiğimizde çevre seslerinden rahatsız olabilirler. O yüzden CMR işitme seslere alışmanız için sesleri yavaş yavaş yükseltmeyi tercih eder.
  • Akıllı telefonunuza yüklenecek bir uygulama ile işitme cihazınıza uzaktan kumanda yüklüye bilirsiniz. Bu sayede cihazınızı farklı dinleme ortamlarına göre ayar yapma imkanına sahip olursunuz. İpler artık sizin elinizde..
  • Tinnitus (Çınlama) problemi olan hastalarımıza bununla baş edebilecek terapi programları uygulamaktadır. Bize güvenin kısa sürede bununla nasıl baş edebileceğinizi göreceksiniz.
  • İşitme cihazınızı kullanmayı mümkün olduğu kadar kolaylaştırmak için tavsiye ve ipuçlarını sizler ve yakınlarınızla paylaşarak daha kolay bir iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
  • İşitme cihazlarınıza iyi bakın, Uzmanımız işitme cihazlarınıza nasıl uygun şekilde bakacağınızı gösterir. Günlük temizlikten yıllık kontrollere kadar, ne yapılacağını ve ne zaman yapılacağını açıklar.
  • Kullanma kılavuzlarını lütfen okuyun. Gerçekten işinize yarayacaktır.
  • Bize her zaman ulaşabilirisiniz. Ekibimiz sizler için her daim çözümleyici durumlar oluşturacaktır.
  • Bir sonraki randevunuzu lütfen takip edin:)

Neredeyse tüm işitme cihazlarımız Bluetooth uygulamasıyla uyumludur ve çevrenizdeki dünyayla bağlantıda kalmanızı her zamankinden daha kolay hale getirir. Uyumluluk hakkında daha fazla bilgi edinmek için cihazlarımızı inceleyebilir. Ya da doğrudan bilgi edinmek için randevu alabilirsiniz.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +