İşitme cihazlarınıza iyi bakın

İşitme cihazlarınız, sevdiğiniz tüm insanlarla ve çevrenizle yeniden bağlantı kurmanıza olanak tanır. Bununla birlikte, bunlardan en iyi şekilde yararlanabilmek için, işitme cihazlarınızın bakımı çok çok önemlidir. İşitme duyunuzun size sunduğu her şeyi tecrübe etmek için işitme cihazını kullanırken normal rutin haline getirmeniz gereken bazı şeylere bir göz atın.

Temizlik ve bakım

CMR olarak biz işitme bakımı yolculuğunuzda her zaman yanınızdayız. Doğru işitme cihazı bakımı, düzenli temizlik gerektirir. Bizi ziyaret ettiğinizde cihazınızla en iyi şekilde ilgileneceğimize emin olabilirsiniz. İşitme cihazlarınıza ne kadar iyi bakarsanız, size o kadar iyi bakacaklardır.

Dış Bakım ve Önemi

İşitme cihazınızın kulağın içine giren kısmı kadar dış yüzeyinin temizliğide çok önemlidir. İşitme cihazlarının sesleri toplayan kısım yani mikrofon cihazın üzerinde bulunmaktadır. Bu kısmın temiz olması ses performansını çok etkileyecektir.

Servis Bakımı ve Önemi 

İşitme cihazınızın ilk gün ki gibi çalışmasını sağlamak için 6 ay veya yılda bir uğrayıp genel bakıp yaptırmak çok faydalı olacaktır. Merkezimizde cihaz bakımı yapılırken sizde ücretsiz işitme testini tekrar yaptırabilirsiniz.

Temizlik ve Bakım aksesuarlarını isteyin!!

CMR işitme merkezlerinde işitme cihazınızın temizliğini kolayca yapabileceğiniz bir çok aparat vardır. Biz unutursak lütfen siz hatırılatın.. Cihazınızı keyifle kullanın..

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +