Kaliteye yatırım yapın

Sır değil: işitme cihazları ucuz değil. İşitme cihazları 3.500 TL başlar 18.000 TL ye kadar geniş bir fiyat aralığında bulunmaktadır. Ortalama 5 yıl boyunca kullanabileceğiniz bir ürüne harcadığınız bu para sizin daha konforlu bir işitme durumuna ulaşmanızı sağlayacaktır. Unutmayın, bu işitme cihazlarına CMR İşitme merkezlerinde %35- 45 arası indirim alabilir ve kredi kartı taksit ödeme seçenekleriyle zorlanmadan ödeyebilirsiniz.

İşitme cihazı fiyatını ne belirler?

Tıpkı diğer tıbbi cihazlar gibi, işitme cihazları da genel sağlığınız için bir yatırımdır. İşitme cihazı maliyetini belirleyen birçok faktör vardır.

Muhtemelen, işitme cihazı satın alımınızın en önemli bileşeni, doğru işitme cihazının seçilmesi ve bu cihazın size özel olarak ayarlanıp işitme ihtiyaçlarınızı doğru biçimde karşılamasıdır. Profesyonel ve lisanslı bir işitme  uzmanıyla (odyolog) çalışırken,  özel eğitimden geçerek sizin karşınıza çıktığını ve her sorunuza kolaylık cevap verecek bilgi birikimine sahip olduğundan emin olabilirsiniz.   Bu  her  işitme cihazı satıcılarından  alamayacağınız bir birikim olduğunu unutmamalısınız.  Amacımız işitme ihtiyaçlarınızı doğru biçimde tespit edip size uygun işitme cihazını belirlemektir.

Benzer şekilde, işitme duyumuz da sürekli değişiyor. Bu nedenle, işitme uzmanınızla yakın ilişki içinde olmanız önemlidir, böylece işitme cihazınızda gerekli ayarlamaları yapabilir ve her zaman değişen ihtiyaçlarınızı karşıladığından emin olabilirsiniz. CMR işitme Merkezi  işitme cihazlarının orijinal fiyatına ömür boyu bakım sonrası hizmeti de dahil eder. İşitme sağlığınıza ömür boyu bağlılık şunları içerir:

 • Test – tüm işitme cihazı bileşenlerinin düzgün çalışması için test edilmesi
 • Temizlik – her işitme cihazının kapsamlı temizliği
 • Bağlantı parçaları – montaj kontrolleri ve ayarlamaları
 • Muayeneler – kulak kiri oluşumunu kontrol etmek için kulak muayeneleri
 • Yıllık işitme testi – her yıl ücretsiz işitme değerlendirmesi

İşitme cihazı maliyetinde bir başka faktör de teknoloji seviyesidir. İşitme cihazınızda ne kadar gelişmiş özellikler varsa, fiyat etiketi o kadar yüksek olacaktır. Bu özellikler, işitme cihazınızı hayatınızın kesintisiz bir parçası haline getiren şeylerdir ve şunları içerebilir:

 • Yeniden şarj olabilme yeteneği
 • Doğrudan akış
 • Tinnitus kontrolü
 • Ses tanıma
 • Seslere Odaklanma
 • Gürültü ile konuşmanın ayrıştırılması
 • Yönlü mikrofonlar

Neden yüksek kaliteli işitme cihazlarını tercih etmelisiniz?

İşitme cihazları üreticileri kelimeleri daha iyi anlamayı sağlayan ve kullanıcıların daha keyifle kullanabilecekleri cihazlar üzerine çok ciddi AR-GE ler yapmaktadırlar. Bizce bu ARGE lerde üretilen işitme cihazı teknolojilerinden en iyi şekilde yararlanmayı hak ediyorsunuz. Yüksek kaliteli işitme cihazlarına yapacağınız yatırımlar sizlerin çok daha keyifle kullanacağınız ürünlere sahip olmanızı sağlayacaktır. Ve Yaşam kalitenizi yükseltecektir.
Yüksek özellikli işitme cihazları , konuşmaya odaklanma , dinamik gürültü azaltma, ortam-çevre tanıma, doğrudan telefon ve TV’ye bağlanma, çift taraflı doğrudan akış, tinnitus kontrolü ve şarj edilebilirlik gibi birçok gelişmiş özelliği sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. Çevremizde bir çok farklı tipte ve şiddette ses var. Ayrıca tüm kulaklar aynı biçimde erozyona uğramamıştır. Kokleası bozulmuş kişiler sesleri ayırt etmekte çok zorlanırlar. Koklear hasarı fazla olan kişiler yüksek özellikli işitme cihazlarına yatırım yapmaları işitme cihazından maksimum faydayı almaları açısından önemlidir., Yüksek özellikli bir işitme cihazı, çevre gürültülerin baskılayarak seslere yönelmesinden dolayı hem cihazın kendisinin uyumu hem de yazılımın benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde programlanması açısından tamamen sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı anlamına gelir.
Son olarak, işitme cihazlarının düzenli ayarlamalara ve hatta onarımlara ihtiyaç duyması oldukça yaygındır. Size uygun tercih edilecek işitme cihazı sizin uzun yıllar sorunsuzca duymanızı ve hayatınızı kolaylaştırmak üzerine tasarlanmalıdır. İşitme cihazı seçerken uzmanlarımızın yönledirmelerine kulak vermelisiniz.

Hangi Sigorta işitme cihazlarına ne kadar ödeme yapmaktadır? 

İşitme Cihazı Ödemeleri 2021 

0-4 Yaş Arası

Çalışan: 1.603,80 TL

Emekli: 2.004,75 TL (Emekli Maaşından 200,475 TL Kesinti)

4-12 Yaş Arası

Çalışan: 1.425,60 TL

Emekli: 1.782 TL (Emekli Maaşından 178,20 TL Kesinti)

12-18 Yaş Arası

Çalışan: 1.336,50 TL

Emekli: 1.670,625 TL (Emekli Maaşından 167,0625 TL Kesinti)

18 Yaş ve Üzeri

Çalışan: 891 TL

Emekli: 1.113,75 TL (Emekli Maaşından 111,375 TL Kesinti)

Türkiye Büyük Millet Meclisi, her Kulaklık için 4.200 TL ödeme yapmaktadır.

Banka ve Kurum Vakıfları ödemeleri değişiklik göstermektedir. Bilgi için lütfen bizi arayınız.

İŞİTME CİHAZLARI FİYAT LİSTESİ

Phonak İşitme Cihazları
Fiyat Listesi

İşitme Cihazı fiyatlarının yayınlanması T.C. Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.  İşitme Cihazları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Signia İşitme Cihazları
Fiyat Listesi

İşitme Cihazı fiyatlarının yayınlanması T.C. Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.  İşitme Cihazları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Phonak Marvel İşitme Cihazları
Fiyat Listesi

İşitme Cihazı fiyatlarının yayınlanması T.C. Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.  İşitme Cihazları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Phonak Paradise İşitme Cihazları
Fiyat Listesi

İşitme Cihazı fiyatlarının yayınlanması T.C. Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.  İşitme Cihazları fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Bütçenize Uygun Kaliteli bir işitme Cihazı mutlaka  vardır..

İşitme ihtiyaçlarınız için birlikte doğru işitme çözümünü bulmamız önemlidir. Her bütçeye uygun işitme cihazları sunuyoruz ve birbirinden kaliteli markaların bütçenize uygun seçenekleri mevcuttur. CMR işitme cihazları merkezi olarak, işitme cihazı sigortanız olmasa bile işitme bakımını uygun fiyatlı ve erişilebilir hale getirmeye inanıyoruz. Bu nedenle her bütçeye uygun işitme çözümleri sunuyoruz .

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +