İşitme Cihazlarıyla Egzersiz Yapmak İçin Üç Kolay İpucu

İnsanlar genellikle egzersiz yaparken işitme cihazı takıp takamayacaklarını merak ederler. Cevap Evet! Bugünün işitme cihazları, ter dökmek de dahil olmak üzere sevdiğiniz şeyleri yapmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. İşitme cihazları, en sevdiğiniz aktiviteler sırasında iletişimi, güvenliği ve eğlenceyi de artırabilir.

İşte egzersiz sırasında ve sonrasında işitme cihazlarınızın bakımı için üç ipucu

İpucu 1: Nemi En Aza İndirin

Egzersiz sırasında dikkat edilmesi gereken en büyük şey, işitme cihazınıza zarar verebilecek ve bakteri büyümesine neden olabilecek aşırı nem veya terlemedir. Miracle-Ear işitme cihazları nemi uzaklaştırmak için tasarlanırken, işitme cihazları için özel olarak üretilmiş bir ter bandı veya kılıf da takabilirsiniz.

2. İpucu: Kaybı Önleyin

Çalışırken işitme cihazınızı düşürmekten endişeleniyorsanız, giysinize sabitlemek için klipsli bir kablo kullanabilirsiniz. Bunlar genellikle bir işitme cihazı kılıfı ile birlikte satın alınabilir.

3. İpucu: Egzersiz Sonrası Plan Yapın

Her antrenmandan sonra, işitme cihazlarınızı silin ve nemi ve kiri temizlemek için bir hava üfleyici kullanın. Geceleri pilleri çıkarın ve onları havalandırmak için pil kapağını açık bırakın. İçin şarj edilebilir işitme cihazı , şarj cihazı nem alıcı olarak da kullanılabilir.

Uzmanlarımıza sorun

İşitme cihazlarıyla egzersiz yapma konusunda başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, bir sonraki randevunuzda işitme uzmanınıza danışın. Bilgili ve güler yüzlü personelimiz size her zaman yardımcı olabilir.

İLETİŞİM

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +