İşitme cihazı cihazlarında en son teknoloji

CMR bünyesinde ki işitme cihazları çok çeşitli stil ve çözümlere sahiptir. Neredeyse görünmez küçük işitme cihazlarından süper güçlülere kadar, tercihlerinize uygun bir dizi farklı işitme cihazımız var. Yüksek eğitimli işitme uzmanlarımız , sizin dış kulak yapınıza ve ihtiyaçlarınıza  en uygun  teknolojiyi sizlere sunarak sorunsuz bir işitme cihazına sahip olmanız için sizi doğru biçimde yönlendirecektir. Konuşulanları rahatlıkla takip edebileceğiniz bir çok stil ve teknolojik cihazlarımız sizi merkezlerimizde beklemektedir.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

İhtiyaçlarınıza uygun çözümler

İşitme cihazlarımız, doğrudan kulak kanalınıza uyacak şekilde özel olarak kalıplanabilir veya kulağınızın arkasına rahatça oturacak şekilde tasarlanabilir. İster en güçlü çözümü, ister en göze çarpmayan çözümü bulmaya çalışıyor olun, sizin için size uygun bir işitme cihazı mutlaka  vardır.

Tam Kanal İçi İşitme Cihazları (CIC)

Boyut olarak küçük ama teknoloji açısından büyük

Kanal içi alıcı işitme cihazları (RIC)

En doğal sesi keşfedin

Kulak arkası işitme cihazları (BTE)

En güçlü çözümümüz

İşitme cihazları daha iyi işitmeyi güçlendirir

En iyi işitme cihazları, arka plan gürültüsünü azaltmak ve en çok duymak istediğimiz sesleri ayırt etmek için yönlü mikrofonlar, konuşma yalıtımı ve dijital gürültü azaltma kullanarak akıllı bir şekilde güçlendirebilir. Gürültü önleyici işitme cihazları daha sonra sesleri işleyerek daha net hale getirir ve daha kolay dinleme ve anlama için diğer dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırır.

Mükemmel Teknoloji

En yeni teknolojimiz, sevdiğiniz insanlarla ve seslerle bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan son teknoloji doğrudan akış sunar. Phonak ve Signia markalarının en son teknolojileri tüm dünya ile  aynı zamanda sizlere sunmaktayız. En son teknolojiler  en gerçekçi ses kalitesini sunar, bu da tam olarak istediğiniz gibi duyacağınız anlamına gelir. Ve şimdi% 100 şarj edilebilirlik özelliğine sahip yerleşik güç hücremiz size işitme özgürlüğü sağlar.

TEKNOLOJİYİ KEŞFEDİN

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +