İşitme sağlığınız önceliğimizdir

Kapının önündeki ayak seslerinden, adımızı çağıran değerli bir toruna, hayatımızın sözleri, tonları ve titreşimleri, deneyimleri tamamlar ve anılar yaratır. Basitçe söylemek gerekirse, sesler hayatın en güzel anlarını anlatır. CMR olarak seslerin rengini yakalamanız için her adımda yanınızdayız.

Ücretsiz Online İşitme Testi

Dakikalar içinde işitme testi sonuçları

Daha iyi işitmek için ilk adımınız yalnızca bir tık uzağınızda. 5 dakikadan daha kısa sürede işitme sağlığınızı daha iyi anlayacaksınız.

İşitme Testine Başla

* Lütfen Dikkat! Bu test, kalifiye bir işitme uzmanından profesyonel bir işitme testinin yerini almaz. Size sadece kalifiye bir işitme sağlığı uzmanı tarafından yapılan bir işitme testinin işitme yeteneğinizin kesin bir profilini sağlayabileceğini hatırlatırız. İşitme sağlığınıza yönelik kesin bir test istiyorsanız merkezimizden randevu alarak test yaptırabilirsiniz.

İşitme sağlığı ve çözümler

Herkes yaşlandıkça işitme duyusunu kaybeder mi? İşitme kaybı kalıtsal mıdır? İşitme kaybı ve işitme cihazları hakkında her gün birçok soru alıyoruz. Bu yanıtları bulmanızı kolaylaştırmak için Uzman odyolog Murat Çeber in YouTube kanalını takip edebilirsiniz.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +