Danimarka menşeili işitme cihazı markası olan Signia, dünyadaki lider işitme cihazı markalarından birisidir. Reçeteli ses kategorisini şekillendiren ikonik yeniliklerle kullanıcı performansını artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Sadece performans değil, mükemmel performans. Sadece yeniden duymak değil, her zamankinden daha iyi duymak. Her kelimeyi, her nefesi, her anı duymak.

Yeni Signia Motion X işitme cihazları serisi, işitme performansınızı üst seviyeye taşımayı sağlar.

Kullanımı kolay, şarj edilebilir ve küçük kulak arkası işitme cihazları. Bu üstün şarj edilebilir işitme cihazları, eşsiz Signia Xperience teknolojisini Bluetooth ve Signia Assistant ile birleştirir. Sadece şarj edip gününüze devam edin.

Motion
Charge&Go X

Motion
Charge&Go P X

Motion
Charge&Go SP X

Sahip oldukları devrim niteliğindeki sensör teknolojisi sayesinde hareket edip etmediğinizi anlar ve gün içinde hareket halindeyken etrafınızda olup biten her şeyi deneyimlemenizi sağlar.

Özellikler

Bluetooth Bağlantısı

Şarj Edilebilir

AI Dijital Asistan

Anında Uygulama

 • Eşsiz bir stil ve ödül sahibi tasarım*
 • Dünyanın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip Signia Xperience teknolojisi ile gürültülü çevrelerde bile mükemmel netlikte işitme deneyimi
 • Tinnitus seçenekleri
 • Uzaktan kontrol
 • Bağlantı ve yüksek kalitede ses aktarımı
 • Tek bir sarj ile 61 saate kadar kullanım imkanı
 • 4 ayrı segmentte farklı teknoloji ve fiyat seçenekleri

Tek seferlik tam şarj ile 61 saate kadar kullanım

Pil değiştirme ile uğraşmaya gerek yok: Bu modern çok yönlü cihazları sarj ederek 61 saate kadar muazzam bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Doğru uygulama için zarif tasarım

Daha küçük tasarım daha güçlü bir ses çıkışı ile buluştu. Hem süper özellikler hem de keyifli bir dinleme modu sunuyor.

Mükemmel ses

En yeni Signia Xperience ses sistemi, son teknoloji, yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunar.

Gelişmiş konuşma anlama

Gürültüyü azaltır ve çevrenizdeki seslere odaklanmanızı sağlar

Otomatik durum algılama

Artık her türlü zorluğa hazırsınız çünkü ses sönsörleri her türlü akustik duruma adapte olur.

İdeal bağlantı

Son teknoloji Bluetooth bağlantısı ile telefon görüşmeleri, müzik ve TV sesini doğrudan cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

Signia Assistant – Kişisel işitme yardımcınız

İşitme deneyiminiz kişiseldir – sevdiğiniz seslerden, farklı akustik çevrelerdeki ihtiyaçlarınıza kadar değişkenlik gösterir. Signia Assistant, hayatın akışından kopmamak ve önem verdiklerinizi duyabilmek için her an yanınızda olan kullanışlı yardımcınızdır.

Signia Assistant, Signia app’te yer almaktadır – iOS ve Android akıllı telefonlar için mevcuttur.

Kullandığı yapay zeka teknolojisi ile Signia Assistant, size mümkün olan en kişisel işitme deneyimini sunmak ve zorlu koşullarda gerekli desteği verebilmek için ayar tercihlerinizi öğrenir. Kullanıcıların %93’ü zorlu dinleme koşullarında Signia Assistant’ı kullanırken işitme cihazlarından memnun olduklarını belirtmiştir.¹

İşitme yolculuğunuzun her adımında size eşlik eder, güveninizi artırır ve Signia Assistant kullanıcılarının %93’ünün bildirdiği gibi, işitme deneyiminizde daha kontrol sahibi hissetmenizi sağlar.

Oldukça akıllı bir asistan

İlk randevularınız süresince işitme cihazlarınız hakkında birçok yeni bilgi edinirsiniz. İşitme merkezinden ayrılıp eve döndüğünüzde size aktarılan her detayı hatırlamayabilirsiniz. 

Yeni Signia Assistant sayesinde ihtiyacınız olan temel bilgilerin her  zaman yanınızda olduğunu bilerek rahatlayabilirsiniz. Kolay anlaşılır kullanım videoları ve sorun giderme rehberine dilediğiniz zaman telefonunuzdaki uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Motion Charge&Go X

Kullanımı kolay, şarj edilebilir ve küçük kulak arkası işitme cihazları. Bu üstün şarj edilebilir işitme cihazları, eşsiz Signia Xperience teknolojisini Bluetooth ve Signia Assistant ile birleştirir. Sadece şarj edip gününüze devam edin.

Motion Charge&Go P X

Bu güçlü, şarj edilebilir işitme çözümü küçük ve zarif yeni bir tasarıma sahiptir. Bluetooth bağlantısı ve Signia Assistant sayesinde en yoğun günlerde bile en iyi performansı sunar.

Motion Charge&Go SP X

Bu devrim niteliğindeki cihaz Super Power’ı super özelliklerle buluşturuyor. İleri ve çok ileri seviyede işitme kaybı olanlar için en ideal çözüm. Süper güç, küçük tasarım, Bluetooth bağlantısı, şarj edilebilirlik ve Signia Assistant hepsi bir arada.

Tüm modeller kompakt şarj cihazı ile gelir, Dry&Clean şarj cihazı yükseltmek opsiyoneldir.

Yenilikçi Signia Motion X serisi , şık, modern, şarj edilebilir cihazlar, her türlü zorluğun üstesinden gelir ve her gün mükemmeli yakalamanızı sağlar.

312 cihazlar ile kıyaslanabilecek kadar küçük boyutu ile üstün BTE Motion Charge&Go X, zarif tasarım, şarj edilebilirlik, Bluetooth ve Signia Assistant teknolojisini bir arada sunar. Uygulaması esnek, kullanımı rahat ve kolaydır. Tüm bunlar sayesinde Motion Charge&Go X, işitme cihazında konfor, şıklık ve üstün performansı bir arada arayanlar için ideal çözümdür.

Signia Motion Charge&Go X plartformunda yer alan temel özelliklere genel bakış

 • Your Sound Teknolojisi
  Yeniden tasarlanan akustik sensörler ve dahili hareket sensörü, kullanıcının nerede olduğu ve ne yaptığı hakkında detaylı bilgi sağlar. Dynamic Soundscape Processing ve Own Voice Processing (OVP™) özellikleri bu bilgiyi işler ve en net ve kişiselleştirilmiş sesi sunar.

 • Speech and Noise Management
  Konuşma ve gürültülü ortamı tespit ederek gürültü içinde konuşmayı daha iyi anlamanızı sağlar.

 • HD Music
  Müzik dinlemeyi seviyorsanız. Yada bir müzisyen seniz size uygun bir program. Band veya canlı müzik performansını artırır.

 • Sound Smooting
  Ani gürültüleri baskılar. (Tabak çanak vs.)

 • Akustik Sensörler
  Her zamankinden daha fazla ses değişkenini tespit ederek çevre hakkında daha doğru bilgi sağlar. Bu sayede bulıunduğunuz ortamı tespit ederek ona göre kazanç ve gürültü programlarını kullanır.

 • Dynamic Soundscape Processing (DSP)
  Her durumda, hareket halindeyken bile, en doğal ses ve konuşma kalitesini sunmak için Ses Netliği ve Ses Kalitesi özelliklerini yönlendirir

 • Hareket Sensörü
  Kullanıcının yürüdüğünü, koştuğunu veya hareket etmediğini tespit eder. Bu bilgi Dynamic Soundscape Processing için kullanılır.(DSP)

 • Spatial Speech Focus
  Kullanıcının bulunduğu ortamdaki konuşmaları  tanıyarak  gelen konuşmalara odaklanmayı sağlar

 • OVP™ (Own Voice Processing)
  Kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi için kullanıcının sesini gerçek zamanlı tanımada kullanılır.

 • Signal Processing / Gain & MPO
  48/20 – 32/16 – 24/12 – 16/8  4 farklı segmentte kanal işlemleme

 • Signia Assistant1
  Kullanıcılara 7/24 anında destek ve günün her saati sorun giderme imkanı sunar. Her kullanıcının ince ayar ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılamak için Connexx’te detaylı bilgi sunar.

 • TeleCare
  Sanal görüşme, uzaktan ince ayar, ilerleme güncellemeleri, işitme dersleri ve günlük memnuniyet derecelendirmeleri sağlar.

 • Tinnitus Güçlendirilmiş
  Notch Terapi veya geleneksel gürültü terapisi sinyallerine dayalı tinnitus terapisi seçenekleri (bu iki yöntem birlikte de kullanılabilir).

 • eWindScreen
  Açık havada rüzgar gürültüsünün rahatsızlığını azaltır, ses konforunu artırır. eWindScreen Binaural, e2e kablosuz bağlantı gerektirir

 • Binaural OneMic Directionality 2.0
  Oldukça sofistike bir gürültü-içinde-konuşma performansı sunar. Silk X için mevcuttur.

 • Mekansal SpeechFocus
  Çevredeki en yüksek sesi tespit eder ve yönsel mikrofonları o yöne doğru ayarlar (öne, yana, veya geriye dönük). Yönsel mikrofonlar ve e2e kablosuz bağlantı ile çift taraflı uygulamalar için mevcuttur

 • Genişletilmiş
  Bandwi
  dth Yüksek frekanslı konuşma ve çevre seslerinin gelişmiş işlenmesi için 12 kHz bant genişliği.

 • EchoShield***
  Yankılanan ortamlar için özel program.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +