Danimarka menşeili işitme cihazı markası olan Signia, dünyadaki lider işitme cihazı markalarından birisidir. Reçeteli ses kategorisini şekillendiren ikonik yeniliklerle kullanıcı performansını artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Sadece performans değil, mükemmel performans. Sadece yeniden duymak değil, her zamankinden daha iyi duymak. Her kelimeyi, her nefesi, her anı duymak.

SIGNIA SILK X

İdeal İşitme Çözümü

Silk X, her şeyden önce gizliliğe değer verenler için ideal işitme çözümüdür. Kullanıma hazır tek IIC Signia Xperience platformunda mevcuttur ve anında uygulanabilen küçük boyutuyla en net konuşma anlayışı sunar.

En iyi konuşma anlayışı

Signia’nın ikinci nesil stereofonik tek mikrofon yönselliği, kullanıcıların hayatın akışından kopmamaları için her ana en iyi şekilde odaklanır. Bir yandan Signia Xperience’ın büyük farkındalığını korurken, diğer yandan zor dinleme koşullarında konuşmayı vurgulamak için en küçük cihazda bile yönsel hassasiyet sağlar. Ayrıca, Signia Xperience’ın dinamik akustik çevre işleme (DSP) özelliği sayesinde gerektiğinde arka plan gürültüsünün azaltılması da mümkündür.

SIGNIA APP

Kullanıcıların tüm ihtiyaçları
bir arada

Kristal netliğinde ses

İster kalabalık bir sokakta yürüyor, açık ofiste çalışıyor veya bir restoranda yemek yiyor olun, ortam gürültüsünün yüksek olduğu her yerde sohbet etmek konsantrasyon ve çaba gerektirir. Silk X, sunduğu gerçeğe en yakın ses ile bu zorlukların üstesinden ustaca gelir. Böylece, tüm gün boyunca en önemli anlarınıza odaklanabilirsiniz.

Telefon görüşmeleri ve müzik dinlemek için uygun

Kulak arkası işitme cihazlarının aksine, Silk X’in mikrofonları sesi kulak kanalının içinden alır. Bu sayede, telefon görüşmelerinizi ve dinlediğiniz müzikleri alışık olduğunuz şekilde duyabilirsiniz. Silk X işitme cihazları, işitme kaybını gizli tutmak isteyenler için neredeyse görünmez ve kullanıma hazır işitme çözümüdür.

Signia App akıllı telefonunuz ile uzaktan kontrol sağlar

Signia’nın uzaktan destek sistemi Telecare sayesinde, akıllı telefonunuzdaki Signia app aracığıyla işitme uzmanınızdan doğrudan yardım alabilirsiniz. Nerede olursanız olun. Signia app veya küçük miniPocket aksesuarımız ile ses seviyesini ve diğer ayarları gizlilik içinde kontrol edebilirsiniz.

SILK X

Kullanıma hazır tek CIC Signia Xperience platformunda mevcuttur ve anında uygulanabilen küçük boyutuyla en net konuşma anlayışı sunar. Esnek silicon Klik domları sayesinde Silk X kulak içine güvenle yerleşir.

Çevremizdeki keyifli veya ciddi, ilham verici veya önemsiz tüm sohbetlere katılabilmemiz için öncelikli olarak çevremizdekilerin konuşmalarını net bir şekilde anlıyor olmamız gerekir.

Geleneksel işitme cihazları bulunduğunuz ortamın ses durumunu dinleyerek mantıklı tahminler yapar. Var olan tüm işitme cihazları kullanıcının önündeki seslere odaklanmak ile çevresindeki seslere odaklanmak arasında bir seçim yapar. Signia Xperience kullanıcının etrafındaki tüm seslere odaklanmasını sağlayabilen dünyadaki ilk ve tek platform

Ayrıca, geleneksel işitme cihazları ile yürürken veya koşarken bir sohbeti devam ettirmek zorlayıcı olabilir, çünkü geleneksel cihazlar sizin hareket halinde olmadığınızı varsayar. Dünyada bir ilke atan Signia Xperience, hareketlerinizi algılayarak size ayak uydurur. Böylece, hareket halindeyken de istediğiniz sohbete dahil olabilirsiniz.

4 ayrı segmentte bütçenize uygun performans seviyelerini görmek için uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Devrim niteliğinde Signia Xperience platformu, gürültüde bile kullanıcıların işitme ihtiyaçlarını algılayarak işitme cihazlarına yepyeni bir boyut katar. Aynı zamanda gelişmiş bağlantı seçenekleri ve uzaktan asistan desteği de sunar.

Signia Xperience – Özelliklere genel bakış

 • Your sound Teknolojisi
  Yeniden tasarlanan akustik sensörler ve dahili hareket sensörü, kullanıcının nerede olduğu ve ne yaptığı hakkında detaylı bilgi sağlar. Dynamic Soundscape Processing ve Own Voice Processing (OVP™) özellikleri bu bilgiyi işler ve en net ve kişiselleştirilmiş sesi sunar.

 • Akustik Sensörler
  Her zamankinden daha fazla ses değişkenini tespit ederek çevre hakkında daha doğru bilgi sağlar.

 • Dynamic Soundscape Processing (DSP)
  Her durumda, hareket halindeyken bile, en doğal ses ve konuşma kalitesini sunmak için Ses Netliği ve Ses Kalitesi özelliklerini yönlendirir

 • Hareket Sensörü
  Kullanıcının yürüdüğünü, koştuğunu veya hareket etmediğini tespit eder. Bu bilgi Dynamic Soundscape Processing için kullanılır.(DSP)

 • OVP™ (Own Voice Processing)
  Kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi için kullanıcının sesini gerçek zamanlı tanımada kullanılır.

 • Signal Processing / Gain & MPO
  48/20 – 32/16 – 24/12 – 16/8  4 farklı segmentte kanal işlemleme

 • Signia Assistant1
  Kullanıcılara 7/24 anında destek ve günün her saati sorun giderme imkanı sunar. Her kullanıcının ince ayar ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılamak için Connexx’te detaylı bilgi sunar.

 • TeleCare
  Sanal görüşme, uzaktan ince ayar, ilerleme güncellemeleri, işitme dersleri ve günlük memnuniyet derecelendirmeleri sağlar.

 • Tinnitus
  Güçlendirilmiş Notch Terapi veya geleneksel gürültü terapisi sinyallerine dayalı tinnitus terapisi seçenekleri (bu iki yöntem birlikte de kullanılabilir).

 • eWindScreen
  Açık havada rüzgar gürültüsünün rahatsızlığını azaltır, ses konforunu artırır. eWindScreen Binaural, e2e kablosuz bağlantı gerektirir

 • Binaural OneMic Directionality 2.0
  Oldukça sofistike bir gürültü-içinde-konuşma performansı sunar. Silk X için mevcuttur.

 • Mekansal SpeechFocus
  Çevredeki en yüksek sesi tespit eder ve yönsel mikrofonları o yöne doğru ayarlar (öne, yana, veya geriye dönük). Yönsel mikrofonlar ve e2e kablosuz bağlantı ile çift taraflı uygulamalar için mevcuttur.

 • Genişletilmiş Bandwidth Yüksek frekanslı konuşma ve çevre seslerinin gelişmiş işlenmesi için 12 kHz bant genişliği.

EchoShield*** Yankılanan ortamlar için özel program.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +