Danimarka menşeili işitme cihazı markası olan Signia, dünyadaki lider işitme cihazı markalarından birisidir. Reçeteli ses kategorisini şekillendiren ikonik yeniliklerle kullanıcı performansını artırmak için çalışmalar yapmaktadır. Sadece performans değil, mükemmel performans. Sadece yeniden duymak değil, her zamankinden daha iyi duymak. Her kelimeyi, her nefesi, her anı duymak.

SIGNIA STYLETTO X

İdeal İşitme Çözümü

Styletto X, aktif yaşam tarzından vazgeçmek istemeyenler için en ideal işitme çözümüdür. Bu ikonik SLIM-RIC, ödül sahibi tasarım, kablosuz şarj, değiştirilebilir receiver ve Bluetooth bağlantısı özelliklerini kristal netliğinde ses kalitesiyle bütünler.

10 kişiden 8’I SLIM-RIC tasarımı tercih ediyor

Styletto X merkezinizde oyunun yönünü değiştirecek! 10 kişiden 8’i geleneksel işitme cihazlarına kıyasla zarif slim-ric tasarımı tercih ediyor.* Eşsiz Styletto X mevcut kullanıcılar ve kullanıcı adayları için en sofistike işitme çözümü..

Signia Xperience Özellikleri

Mükemmel Ses

Gelişmiş Konuşma Anlama

AI Dijital Asistan

Otomatik Durum Algılama

Bluetooth Bağlantısı

Özellikler

 • Eşsiz bir stil ve ödül sahibi tasarım*
 • Dünyanın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip Signia Xperience teknolojisi ile gürültülü çevrelerde bile mükemmel netlikte işitme deneyimi
 • Tinnitus seçenekleri
 • Uzaktan kontrol
 • Bağlantı ve yüksek kalitede ses aktarımı
 • Kablosuz sarj edilebilme özelliği
 • 3 ayrı segmentte farklı teknoloji ve fiyat seçenekleri

5 FARKLI RENK SEÇENEĞİ

En önemli anlarınıza odaklanın

En son işitme yenililiklerimiz ikonik tasarımla lider odyolojik performans sunar. Devrim niteliğindeki akustik-hareket sensörleri üzerine kurulu kanıtlanmış Signia Xperience YourSound teknolojimizi Li-ion şarj edilebilirlik ve Bluetooth bağlantısı ile birleştirerek kullanıcıların her zaman en önemli anlarına odaklanmasını sağlarlar.

KABLOSUZ ŞARJ

Kablosuz Qi şarj teknolojisine sahip dünyanın ilk taşınabilir şarj ünitesi. Şarj ünitesini Qi tabletin üzerine yerleştirerek kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Nereye giderseniz gidin Styletto X daima sizinle. Eşsiz Styletto X şarj ünitesi tek seferlik tam şarj ile 3 güne kadar kullanıcı özgürlüğü sağlar.

Signia Assistant

Hayatın akışından kopmamak ve önem verdiklerinizi duyabilmek için her an yanınızda olan kullanışlı yardımcınız. Signia Assistant, yapay zeka teknolojisi kullanarak her an her ortamda ihtiyacınız olan hızlı desteği sağlar. Cihazınızın ses ayarlarını düzenlemek, cihaz kullanımıyla ilgili sorularınızı yanıtlamak ve hızlı sorun gidermek gibi konularda yardımcı olmak için 7/24 ulaşılabilirdir.

Signia Xperience; İhtiyacınız olan gerçek güç

Devrim niteliğindeki Signia Xperience çip sayesinde Styletto X, size her şeyiyle sofistike bir deneyim sunar. Gürültülü çevrelerde bile en iyi konuşma anlama ve kristal netliğinde ses kalitesinden faydalanabilirsiniz. Eşsiz akustik-hareket sensörlerine sahip Styletto X size her durumda en iyi işitme deneyimini sunar. Xperience işitme cihazlarını deneyenlerin %82’si Xperience teknolojisinin her an her durumda en net konuşma anlama ve en iyi dinleme kalitesi sunduğunu söylüyor. Koşuya çıktığınızda, alışveriş yaparken veya evde dinlenirken dilediğiniz tüm sesler sizinle.

Özgürce bağlanın

İkonik Styletto X, ödül sahibi tasarım, kablosuz şarj ve değiştirilebilir receiver özelliklerini kristal netliğinde ses kalitesiyle bütünler. Aynı zamanda, Bluetooth ve devrim niteliğindeki Signia Xperience platformunun konuşma anlama özelliklerine sahiptir.

Signia Styletto X plartformunda yer alan temel özelliklere genel bakış

 • Your Sound Teknolojisi
  Yeniden tasarlanan akustik sensörler ve dahili hareket sensörü, kullanıcının nerede olduğu ve ne yaptığı hakkında detaylı bilgi sağlar. Dynamic Soundscape Processing ve Own Voice Processing (OVP™) özellikleri bu bilgiyi işler ve en net ve kişiselleştirilmiş sesi sunar.

 • Speech and Noise Management
  Konuşma ve gürültülü ortamı tespit ederek gürültü içinde konuşmayı daha iyi anlamanızı sağlar.

 • HD Music
  Müzik dinlemeyi seviyorsanız. Yada bir müzisyen seniz size uygun bir program. Band veya canlı müzik performansını artırır.

 • Sound Smooting
  Ani gürültüleri baskılar. (Tabak çanak vs.)

 • Akustik Sensörler
  Her zamankinden daha fazla ses değişkenini tespit ederek çevre hakkında daha doğru bilgi sağlar. Bu sayede bulıunduğunuz ortamı tespit ederek ona göre kazanç ve gürültü programlarını kullanır.

 • Dynamic Soundscape Processing (DSP)
  Her durumda, hareket halindeyken bile, en doğal ses ve konuşma kalitesini sunmak için Ses Netliği ve Ses Kalitesi özelliklerini yönlendirir

 • Hareket Sensörü
  Kullanıcının yürüdüğünü, koştuğunu veya hareket etmediğini tespit eder. Bu bilgi Dynamic Soundscape Processing için kullanılır.(DSP)

 • Spatial Speech Focus
  Kullanıcının bulunduğu ortamdaki konuşmaları  tanıyarak  gelen konuşmalara odaklanmayı sağlar

 • OVP™ (Own Voice Processing)
  Kendi sesini en doğal haliyle işitme deneyimi için kullanıcının sesini gerçek zamanlı tanımada kullanılır.

 • Signal Processing / Gain & MPO
  48/20 – 32/16 – 24/12 – 16/8  4 farklı segmentte kanal işlemleme

 • Signia Assistant1
  Kullanıcılara 7/24 anında destek ve günün her saati sorun giderme imkanı sunar. Her kullanıcının ince ayar ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılamak için Connexx’te detaylı bilgi sunar.

 • TeleCare
  Sanal görüşme, uzaktan ince ayar, ilerleme güncellemeleri, işitme dersleri ve günlük memnuniyet derecelendirmeleri sağlar.

 • Tinnitus Güçlendirilmiş
  Notch Terapi veya geleneksel gürültü terapisi sinyallerine dayalı tinnitus terapisi seçenekleri (bu iki yöntem birlikte de kullanılabilir).

 • eWindScreen
  Açık havada rüzgar gürültüsünün rahatsızlığını azaltır, ses konforunu artırır. eWindScreen Binaural, e2e kablosuz bağlantı gerektirir

 • Binaural OneMic Directionality 2.0
  Oldukça sofistike bir gürültü-içinde-konuşma performansı sunar. Silk X için mevcuttur.

 • Mekansal SpeechFocus
  Çevredeki en yüksek sesi tespit eder ve yönsel mikrofonları o yöne doğru ayarlar (öne, yana, veya geriye dönük). Yönsel mikrofonlar ve e2e kablosuz bağlantı ile çift taraflı uygulamalar için mevcuttur

 • Genişletilmiş
  Bandwi
  dth Yüksek frekanslı konuşma ve çevre seslerinin gelişmiş işlenmesi için 12 kHz bant genişliği.

 • EchoShield***
  Yankılanan ortamlar için özel program.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +