İşitme Cihazı Türlerini Karşılaştırın

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle en gelişmiş teknolojiyi ve işitme çözümlerini sunuyoruz. Size uygun model ve farklı tipteki  işitme cihazlarımızı keşfedin.

Görünmez Cihazlar

CMR İşitme™

incele +

Kablosuz
Şarj Edilebilir

CMR İşitme™

incele +

Bluetooth ile
Bağlanabilir

CMR İşitme™

incele +

Kulak Arkası

CMR İşitme™

incele +

Tinnitus (Çınlama)

CMR İşitme™

incele +

Pediatrik

CMR İşitme™

incele +

IIC (Görünmez İşitme Cihazları)

Kulak kanalının mümkün olan en dip bölgesine yerleştirilerek kişiye özel olarak üretilen oldukça minik işitme cihazıdır. Cihazının görünmesini istemeyen kişiler için en iyi çözümlerden birisidir. Bu küçücük cihazlar şaşırtıcı biçimde bir çok teknolojiyide içinde barındırmaktadır. Sahip olduğu teknoloji sayesinde sesleri son derece kaliteli duyacak, kelimeleri birbirinden ayırt edebilecek ve kulağınızda varlığını bile unutacaksınız.

ITC (Kulak İçi İşitme Cihazları)

Kulak kanalının belli bir kısmını kapsayarak üretilen kulak içi işitme cihazıdır. Özellikle işitme cihazının tüm teknolojilerini kullanmak ve tek parçadan oluşan bir işitme cihazı tercih etmek isteyenler için güzel bir seçenektir. Çift mikrofon ve Bluetooth özelliklerini taşıması nedeniyle gündelik yaşamda rahatça kullanabilir. Her türlü gürültülü ortamda konuşulanları rahatça takip edebilirsiniz. Ayrıca işitme cihazınız günümüzde kullanılan bluetooth cihazlarına oldukça çok benzemektedir.

RIC (Hoparlör Kanal İçi)

Bazı insanlar işitme cihazlarının fark edilmemelerini tercih eder. Fakat işitme kaybı ya da dış kulak yolu kanalı kanal içi bir işitme cihazı kullanabilecek biçimde değildir. Neyse ki, üreticiler hem kanal içi cihazın estetik görünümüne hem de kulak arkası cihazların teknolojisine sahip işitme cihazı ürettiler. Bu tür işitme cihazı kulağınız da olduğunu başkaları kolayca göremeyeceklerdir. İncecik bir kablonun kulak kanalına kulak arkasına saklanan oldukça küçük bir cihaz ile bağlandığı bu cihazlar.. Yönlü mikrofonlar ve bluetooth gibi bir çok yazılım ve faklı renklerde dış kabine sahiptir.

BTE (Kulak Arkası İşitme Cihazı )

Özellikle pediatrik grup başta olmak üzere sıklıkla kullanılan son derece teknolojik cihazlardır. Sarj edilebilme, kolayca temizlene bilme, suda çalışabilme sıklıkla bakım gerektirmeyen bir çok avantajı olan işitme cihazı modelidir. Özellikle dış kulak kanalı sürekli serümen denilen kulak kiri üreten kişilerin tercih etmesi gereken bu modeller işitme cihazında bulunan tüm teknolojileri içinde bulundurmaktadır. Çeşitli boylarda ve renklerde olan bu cihazlar da artık oldukça küçülmüş boyları ile kullanıcıların tercihi olmaktadır.

DAHA KALİTELİ BİR YAŞAM İÇİN…

Videolarımızı İzleyin

izleyin +

Randevu Alın

randevu +

İşitme Testi Yapın

test +